UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Ty się lepiej zastanów, czy ten nowy most po kilku latach też kładką (ale szeroką)dla pieszych nie będzie.


Anuluj