UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale po co nowy most? przecież jego tez trzeba będzie odśnieżać. Przejechałem przez święta około 1000km i Elbląg to najsłabiej odśnieżone miasto w Polsce. Na głównych/przeleotowych ulicach miasta zalega zmarzlina błota pośniegowego. Brak piaskarko-solarek w mieście też jest mocno widoczny. To jest kpina z mieszkańców.