UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto się wyludnia to na co nowy most ten wystarczy za kilka lat ilość pojazdów zmniejszy się 2,3 krotnie (młodzi wyjeżdżają, a starsi wymierają, populacja Elbląga zmniejsza się systematycznie). ZDECYDOWANE NIE dla nowego mostu- strata pieniędzy!