UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście idea mostu łączącego Dojazdową z rondem Leer jak najbardziej słuszna. Nie musiałby mieć nie wiadomo jakich parametrów, bo pod nim tylko jachty i statki Kanału Elbląskiego. Jeśli potrzebny nowy most albo rozbudowa przez dodanie nitki Mostu Wyszyńskiego, to dlaczego teraz pod młotek idzie teren bezpośrednio przyległy od północy do tego mostu. Dla mnie to absurdalna decyzja, a działania Miasta bardzo niespójne.

pioan