A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po co kłamiesz? Płacą za to też?
To że Pan Marek ma słuszną rację, to nie podlega dyskusji. Jedynym rozwiazaniem problemu, jest robienie zdjęć, filmów i zglaszanie sprawy na Policję. Bez zastanowienia, psy nie są tu niczemu winne. Tylko ludzie malointeligentni. Musimy za nich myśleć i dzwonić w tym momencie i zgłaszać jak tylko zobaczymy taką sytuacje. Jest ustawa i rozporzadzenie, a Policja i Straż Miejska nie reaguje. Dzwonić i karać finansowo. Jak dostanie 5000 zł. To wiecej bez kaganca psa nie puści. Albo smyczy nie odepnie. Najgorsze są dzieci które wychodzą z takim owczarkiem bez smyczy, taki pies potrzebuje Autorytetu, a przy takim dziecku nie wie co się z nim i wokół dzieje. Może się to skończyć dla innych wielką tragedią.
Jakos tak sie zrobiło, że większość właścicieli psów uważa, ze każdy musi kochać psy. Sam lubię zwierzęta, ale to nie znaczy, ze muszę być z każdej strony być atakowany przez hałas ujadających "braci mniejszych". A tak jest, niestety, na wiekszości osiedli. Trzymanie w blokach dużych psów, to nie jest miłość do zwierząt, tylko znęcanie się nad zwierzętami.
Drogi autorze artykułu. Elbląskie pieski są spokojne i miłe (nie to co np. w Olsztynie czy Gdańsku)a więc może Pan chodzić spokojnie.
@bbbb - To weź sobie ten naturalny nawóz zbieraj i wrzucaj do swoich kwiatków w swoim mieszkaniu
Konfident :)
Już nie wspomnę o osiedlach mieszkaniowych tam to dopiero jest ludzie wychodzą pod blok lub plac zabaw i puszczają pieski luzem bez kagańca żeby się załatwiały niech straż miejska weźmie się za pracę i zrobi porządek a nie tylko blokady na koła zakłada tak naprawdę to zwierzęta w mieście powinny być zabronione bo w bloku zwierzęta się męczą.
problem jest, ale z właścicielami psów, widzę czasami jak właściciel nie sprząta udając że nie widzi, należy karać takich ludzi bo pewnie śmieci też podrzucają innym.
Tak za moich czasów to psów nie było? No raczej biegało tego od groma. Jak się grało to miało się świadomość, że nalezy przegląd zrobić trawnika z min. Jak ktoś wdepnął to się śmialiśmy że ma szczęście. Tako o to różnica. Nikt dramatów nie robił o g..psa. Teraz to społeczeństwo roszczeniowe.
@RobertKoliński - Merytorycznie chciałem powiedzieć że każdego lewaka należałoby utylizować w najbliższym wysypisku śmieci