UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakos tak sie zrobiło, że większość właścicieli psów uważa, ze każdy musi kochać psy. Sam lubię zwierzęta, ale to nie znaczy, ze muszę być z każdej strony być atakowany przez hałas ujadających "braci mniejszych". A tak jest, niestety, na wiekszości osiedli. Trzymanie w blokach dużych psów, to nie jest miłość do zwierząt, tylko znęcanie się nad zwierzętami.

mm263