UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drogi autorze artykułu. Elbląskie pieski są spokojne i miłe (nie to co np. w Olsztynie czy Gdańsku)a więc może Pan chodzić spokojnie.
Andrzej79
Drogi autorze artykułu. Elbląskie pieski są spokojne i miłe (nie to co np. w Olsztynie czy Gdańsku)a więc może Pan chodzić spokojnie.
Andrzej79