UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drogi autorze artykułu. Elbląskie pieski są spokojne i miłe (nie to co np. w Olsztynie czy Gdańsku)a więc może Pan chodzić spokojnie.

Andrzej79

Anuluj