Wybrany wątek opinii

Drogi autorze artykułu. Elbląskie pieski są spokojne i miłe (nie to co np. w Olsztynie czy Gdańsku)a więc może Pan chodzić spokojnie.
Andrzej79 (2021.12.14)
@Andrzej79 - Mądrego to i dobrze posłuchać (poczytać):)
(2021.12.14)
Powrót do komentarzy