Wybrany wątek opinii
Drogi autorze artykułu. Elbląskie pieski są spokojne i miłe (nie to co np. w Olsztynie czy Gdańsku)a więc może Pan chodzić spokojnie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
11
@Andrzej79 - Mądrego to i dobrze posłuchać (poczytać):)
Do moderacji
Odpowiedz
0
1