UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To że Pan Marek ma słuszną rację, to nie podlega dyskusji. Jedynym rozwiazaniem problemu, jest robienie zdjęć, filmów i zglaszanie sprawy na Policję. Bez zastanowienia, psy nie są tu niczemu winne. Tylko ludzie malointeligentni. Musimy za nich myśleć i dzwonić w tym momencie i zgłaszać jak tylko zobaczymy taką sytuacje. Jest ustawa i rozporzadzenie, a Policja i Straż Miejska nie reaguje. Dzwonić i karać finansowo. Jak dostanie 5000 zł. To wiecej bez kaganca psa nie puści. Albo smyczy nie odepnie. Najgorsze są dzieci które wychodzą z takim owczarkiem bez smyczy, taki pies potrzebuje Autorytetu, a przy takim dziecku nie wie co się z nim i wokół dzieje. Może się to skończyć dla innych wielką tragedią.