A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A może dlatego że tyle już tu mieszkasz i przywykłeś do problemu, albo zwyczajnie go ignorujesz?, Pan ma świeże spojrzenie na miasto i widzi że psy wszędzie srają, a ich właściciele wszystko w d. mają. Może by tak Straż Miejska tyłki ruszyła a nie siedzi na stołkach
Zapraszam do SM Nad Jarem, na chodniki i do największej sralni psów w Europie na placu z ogórkiem dla dzieci k. siłowni. G na g tylko mewy i wrony wydłubują resztki karmy psiej z psich g.
Ot polska cywilizacja. Europejczycy z Kresów Wschodnich i Białorusi. .. Policja, policja i mandaty !!!!!
@Pies na baby.
Ty jesteś największym brudasem
Za ten stan rzeczy odpowiada Pan Witold Wróblewski i Straż Miejska ktora zajmuje sie nie tym co trzeba. Od karania kierowcow jest Policja!!!!! Straż Miejska od karania i umominania ludzi o srających psach i sprzątaniu po nich!!!!!Jak sie nudzą to niech sami sprzatają.
@bbbb - kafara 🤨🤣słowo z lat 90
Na trawniku bedziesz grał i niszczył zieleń? Jak samochod wjedzie na trawnik to łolaboga ale jak kaszojad gra w piłke to jest ok?
No to strachliwe dziecko masz :)Ja jak byłem dzieckiem i taki pies szczekał to się z kolegami podchodziło i stało i patrzyło a ten szczekał i szczekał az wkońcu przestawał. I tak się trenowało czyjeś psy. No ale "pipeczkę"wychowujesz to i huku petard będzie się bało. Zwierzeta się socjalizuje, dzieci również powinno.
@Tralala - Ciekawe kaszojadzie gdzie grałeś w piłkę jak byłeś dzieciakiem. .. Zapomniał wół jak cielęciem był.
@jajko nawet ratlerek potrafi ugryźć i jest to bolesne. Ale widać ty jesteś fifrak i nie boisz się owczarka.
@Jajko - Może być jeżeli ktoś nie odpowiednio go wychowa i nie podda szkoleniu
Mieliśmy owczarka niemieckiego po psach służących w policji i bbyl szkolony ale nigdy żadne z nas ani rodzice ani tym bardziej my nie wychodziliśmy z nim bez kagańca, grubej smyczy na osiedle a jak biegał luzem to też w kagańcu. A owczarek niemiecki to bardzo lojalnościowy pies i będzie bronił właściciela bez względu na wszystko!!!!!