UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak za moich czasów to psów nie było? No raczej biegało tego od groma. Jak się grało to miało się świadomość, że nalezy przegląd zrobić trawnika z min. Jak ktoś wdepnął to się śmialiśmy że ma szczęście. Tako o to różnica. Nikt dramatów nie robił o g..psa. Teraz to społeczeństwo roszczeniowe.
Tralala