UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak za moich czasów to psów nie było? No raczej biegało tego od groma. Jak się grało to miało się świadomość, że nalezy przegląd zrobić trawnika z min. Jak ktoś wdepnął to się śmialiśmy że ma szczęście. Tako o to różnica. Nikt dramatów nie robił o g..psa. Teraz to społeczeństwo roszczeniowe.
Tralala