UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już nie wspomnę o osiedlach mieszkaniowych tam to dopiero jest ludzie wychodzą pod blok lub plac zabaw i puszczają pieski luzem bez kagańca żeby się załatwiały niech straż miejska weźmie się za pracę i zrobi porządek a nie tylko blokady na koła zakłada tak naprawdę to zwierzęta w mieście powinny być zabronione bo w bloku zwierzęta się męczą.
Gośc