UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już nie wspomnę o osiedlach mieszkaniowych tam to dopiero jest ludzie wychodzą pod blok lub plac zabaw i puszczają pieski luzem bez kagańca żeby się załatwiały niech straż miejska weźmie się za pracę i zrobi porządek a nie tylko blokady na koła zakłada tak naprawdę to zwierzęta w mieście powinny być zabronione bo w bloku zwierzęta się męczą.

Gośc

Anuluj