Wybrany wątek opinii
Mam niezłą bekę z tego artykułu. Mareczek chyba nie wyściubił nosa poza Elbląg skoro takie głupoty pisze. A może po prostu poza Elblągiem nie zwraca uwagi na takie sprawy. Po pierwsze zgadzam się z tym, żeby psy chodziły na smyczy, to jednak zwierzę nie ważne jak właściciel Go kocha i ma zaufanie to jednak jest zwierze i nigdy nie wiadomo jak zareaguje na obecność nieznanej osoby. Po drugie sprzątanie po psie, rozumiem, że jak pies puści dorodnego kasztana na chodniku to trzeba posprzątać, ale jeśli na pasie zieleni to już w ogóle tego nie rozumiem. Przecież to najbardziej ekologiczny nawóz. Może Mareczek zacznie zajmować się czymś istotnym jak grupki zaczepiające niewinne ofiary czy wandalizm? Ciekawe czy taki Mareczek podszedł by do takiego kafara co piesek shih tzu zrobił kupkę i zwrócił uwagę. Pewnie strach by zwyciężył, wiec lepiej zacząć wylewać gorzkie żale tutaj. Wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
8
52
@bbbb - kafara 🤨🤣słowo z lat 90
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@bbbb - To weź sobie ten naturalny nawóz zbieraj i wrzucaj do swoich kwiatków w swoim mieszkaniu
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@bbbb - Mylisz się w kilku kwestiach. Bardzo często bywam poza Elblągiem, konkretnie Gdańsk. Tu ludzie częściej sprzątają po swych psach w porównaniu do Elbląga. Po drugie najbardziej ekologiczny jest nawóz roślinny. Psimi odchodami nie podsypiesz warzywek na grządce, nie wrzucisz ich do kompostownika ani kontenera na bioodpady. Czy, idąc Twym tokiem rozumowania, mogę na publiczny pas zieleni wyrzucać obierki z kuchni, bo przecież to świetny nawóz?
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
@bbbb - większych idotyzmów dawno nie słyszałem. masz tak od urodzenia, czy to głupota nabyta?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@bbbb - A z Ciebie madralo jeszcze bardziej ekologiczny nawóz może by był.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@bbbb - psia kupa to nie nawóz.
pies jest mięsożerny i w przewodzie pokarmowym ma pasożyty i zarazki grożne dla ludzi
Do moderacji
Odpowiedz
1
0