UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakos tak sie zrobiło, że większość właścicieli psów uważa, ze każdy musi kochać psy. Sam lubię zwierzęta, ale to nie znaczy, ze muszę być z każdej strony być atakowany przez hałas ujadających "braci mniejszych". A tak jest, niestety, na wiekszości osiedli. Trzymanie w blokach dużych psów, to nie jest miłość do zwierząt, tylko znęcanie się nad zwierzętami.
mm263