UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To że Pan Marek ma słuszną rację, to nie podlega dyskusji. Jedynym rozwiazaniem problemu, jest robienie zdjęć, filmów i zglaszanie sprawy na Policję. Bez zastanowienia, psy nie są tu niczemu winne. Tylko ludzie malointeligentni. Musimy za nich myśleć i dzwonić w tym momencie i zgłaszać jak tylko zobaczymy taką sytuacje. Jest ustawa i rozporzadzenie, a Policja i Straż Miejska nie reaguje. Dzwonić i karać finansowo. Jak dostanie 5000 zł. To wiecej bez kaganca psa nie puści. Albo smyczy nie odepnie. Najgorsze są dzieci które wychodzą z takim owczarkiem bez smyczy, taki pies potrzebuje Autorytetu, a przy takim dziecku nie wie co się z nim i wokół dzieje. Może się to skończyć dla innych wielką tragedią.