A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elektorat pisu będzie szczęśliwy stać ich
A te podwyżki czym są uzasadnione? Czy już w ogóle się nie uzasadnia, tylko "doi "z kasy ile się da
Takie opłaty są ustalone - ale nikt ich nie respektuje.
Może morze nie zdrożeje.
kolejny skok na kasę zgredów z kww Wróblewskiego. dochody z tego i tak będą marne, ale utrudni to za to to bardzo mocno życie kierowcom. szczególnie wydłużenie godzin płatnych parkingów do 18.00 to zwykły skok na kasę, a nie żadna troska o "rotację aut". No ale wiadomo - pomniki Marysi za darmo są
„Proponowane zmiany powinny zachęcić kierowców pojazdów osobowych do poruszania się miejską komunikacją zbiorową, jak również zwiększyć dostępność miejsc parkingowych. Jednocześnie pobierane przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością opłaty oprócz pokrycia kosztów funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania stanowią również źródło finansowania miejskiej komunikacji zbiorowej w Elblągu. “ Jaja sobie robicie?! A gdzie tym syfem można dojechać?
@Zxcvbn - No morze jeszcze nie zdrożeje może.
@Czaskowski - Az sie nie chce wierzyc ze 39 durniow podpisalo sie pod tym chorym postem. Skąd podwyzki?Jeszcze mlotki nie widzicie co robi pis. Do tego zabiera pieniadze samorzadom przez co odbija sie to na mieszkancach. Trzeba byc durniem skonczonym by tego nie dostrzegac
„. .Proponowane zmiany powinny zachęcić kierowców pojazdów osobowych do poruszania się miejską komunikacją. .". .. ". .. Jednocześnie pobierane przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością opłaty. ."
Z tych urywków wynika, że kierowca albo ma jeździć ZKM i płacić im za bilet który zdrożeje, albo kierowca ma płacić też ZKM za to, że korzysta z auta i chce zaparkować. To może ZKM niech jeszcze pobiera opłaty od pieszych, rowerzystów, poruszających się na rolkach, deskorolkach, hulajnogach czy wózkach inwalidzkich - niech każdy płaci na ZKM.
@Tomasz85 - To jestes durniem skoro nie mozesz tego zrozumiec. Pisiory zabieraja samorzadom kase. Wszystko drozeje a ty matole nie rozumiesz dlaczego idą podwyzki. Podziekuj swojemu prezesowi. Tak zle jeszcze nie bylo a to dopiero poczatek