UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kolejny skok na kasę zgredów z kww Wróblewskiego. dochody z tego i tak będą marne, ale utrudni to za to to bardzo mocno życie kierowcom. szczególnie wydłużenie godzin płatnych parkingów do 18.00 to zwykły skok na kasę, a nie żadna troska o "rotację aut". No ale wiadomo - pomniki Marysi za darmo są

Upadły Harley

Anuluj