UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czaskowski - Az sie nie chce wierzyc ze 39 durniow podpisalo sie pod tym chorym postem. Skąd podwyzki?Jeszcze mlotki nie widzicie co robi pis. Do tego zabiera pieniadze samorzadom przez co odbija sie to na mieszkancach. Trzeba byc durniem skonczonym by tego nie dostrzegac

007