UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kolejny skok na kasę zgredów z kww Wróblewskiego. dochody z tego i tak będą marne, ale utrudni to za to to bardzo mocno życie kierowcom. szczególnie wydłużenie godzin płatnych parkingów do 18.00 to zwykły skok na kasę, a nie żadna troska o "rotację aut". No ale wiadomo - pomniki Marysi za darmo są
Upadły Harley