UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

„Proponowane zmiany powinny zachęcić kierowców pojazdów osobowych do poruszania się miejską komunikacją zbiorową, jak również zwiększyć dostępność miejsc parkingowych. Jednocześnie pobierane przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością opłaty oprócz pokrycia kosztów funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania stanowią również źródło finansowania miejskiej komunikacji zbiorowej w Elblągu. “ Jaja sobie robicie?! A gdzie tym syfem można dojechać?


Anuluj