A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Droga redakcjo. Pora zakazac zamieszczania postów. Na onecie nie dodamy juz posta. Przeciez to same durnie ktorego niczego nie rozumieja, i tylko leje sie hejt na kazdy temat. Co nie napiszecie leje sie hejt przez samych specjalistow
@kto to wymyślił - Lepiej mogliby już podwyższyć jego cenę do 1zł
Mam pytanie, dlaczego wzrastają ceny, czyżby na parkingu posypali złota ?
Jak zwykle sapy w komentarzach enblonskiej yneligencji. A po wstawieniu komentarza wracacie dalej robić nic.
Bardzo dobrze, powinno być jeszcze drożej. Komu to przeszkadza?
Kabaretu po emblońsku ciąg dalszy. Tu nam szczypną minutkę z kwadransa za 50gr, dalej podniosą 20gr za godzinkę. Normalnie Śmiechowice. Kara za brak opłaty 70zł. A może pogonić panów z SM do roboty? Dać im procent od mandatu i niech się wezmą za pojazdy parkowane na zakazach i na trawnikach w całym mieście. Niech nie czekają na zgłoszenia od mieszkańców tylko otworzą szerzej oczy bo są zobowiązani do reagowania.
@Stop hipokrytom - Zastopoj sam siebie. .Nic nie rozumiecie? Tam gdzie rządzi opozycja, Rząd skąpi kasy, czeka aż wkurzony lud wybierze prawych i sprawiediwych a wtedy Mateusz czyt. Prezes sypnie groszem i zaczniecie piac jak jest świetnie. Nie widzicie, nie rozumiecie tego? Proste to jak świński ogon. ..
Myśle ze opłaty parkingowe powinny być zniesione patrzmy na takie miasto jak Kwidzyn nigdy nie było i nie ma opłat parkingowych
Dobrze by było aby w końcu pojawili się parkomaty z możliwością płatność zbliżeniowej. Na coś ta kasa z podwyżek musi pójść. Za pewne na modernizację tego chorego system wraz z ekm nie zostanie przeznaczona.