UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
„. .Proponowane zmiany powinny zachęcić kierowców pojazdów osobowych do poruszania się miejską komunikacją. .". .. ". .. Jednocześnie pobierane przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością opłaty. ." Z tych urywków wynika, że kierowca albo ma jeździć ZKM i płacić im za bilet który zdrożeje, albo kierowca ma płacić też ZKM za to, że korzysta z auta i chce zaparkować. To może ZKM niech jeszcze pobiera opłaty od pieszych, rowerzystów, poruszających się na rolkach, deskorolkach, hulajnogach czy wózkach inwalidzkich - niech każdy płaci na ZKM.
okoniowaty