UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
„. .Proponowane zmiany powinny zachęcić kierowców pojazdów osobowych do poruszania się miejską komunikacją. .". .. ". .. Jednocześnie pobierane przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością opłaty. ." Z tych urywków wynika, że kierowca albo ma jeździć ZKM i płacić im za bilet który zdrożeje, albo kierowca ma płacić też ZKM za to, że korzysta z auta i chce zaparkować. To może ZKM niech jeszcze pobiera opłaty od pieszych, rowerzystów, poruszających się na rolkach, deskorolkach, hulajnogach czy wózkach inwalidzkich - niech każdy płaci na ZKM.
okoniowaty