UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tomasz85 - To jestes durniem skoro nie mozesz tego zrozumiec. Pisiory zabieraja samorzadom kase. Wszystko drozeje a ty matole nie rozumiesz dlaczego idą podwyzki. Podziekuj swojemu prezesowi. Tak zle jeszcze nie bylo a to dopiero poczatek

007