UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tomasz85 - To jestes durniem skoro nie mozesz tego zrozumiec. Pisiory zabieraja samorzadom kase. Wszystko drozeje a ty matole nie rozumiesz dlaczego idą podwyzki. Podziekuj swojemu prezesowi. Tak zle jeszcze nie bylo a to dopiero poczatek
007