A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gość45 - No i?
@PiesekLeszek - Jeżeli odpowiada panu zamienianie miasta w beton i pogrążanie go w dalszej stagnacji to gratuluję.
Kiedy referendum?
A mi się wydaje że to dobre rozwiązanie. Często jeżdżę tamtędy na rowerze i naprawdę wydaje mi się że do Bażantarni to jeszcze kawał drogi. Przecież ten pas pomiędzy górą Chrobrego a Bażantarnią to zwykłe krzakowisko żadnych wartościowych drzew, no chyba tego nikt nie zaprzeczy. Przecież tam stał budynek przed wojną, są nawet jeszcze po nim ślady.
Szczerze mówiąc nie rozumiem ciągłych pretensji Komitetu Protestujacego. Nie chcieli drogi przebiegajacej pomiedzy G. Chrobrego, a Bażanciarnią, więc prezydent zmienił pod ich naciskiem koncepcje. Nowa ma mieć dwa warianty, od ulicy Wschodniej i poludniowej strony omijając, Chrobrego. Po, ok 100 - 200 m od Hoteliku będzie odnoga poprzez nieużytki do Sybiraków. Dlaczego więc ponowne protesty. Chyba chodzi tu niezadowolenie paru mieszkańców osiedla przy Chrobrego.
To tak, jak mieszkańcy Starówki narzekają na ruch i hałas. A może sie mylę i problem jest, gdzie indziej ?
Przy okazji budowy Obwodnicy Wschodniej to rozsądna wladza na Ratuszu powinna rozpisac przetarg na budowę Zajazdu na szczycie Góry Chrobrego, jak przed wojną, oraz na kolejkę linową między G. Chrobrego, a Gęsią Górą / Pomnikiem, Bisem /
Do odwaznych swiat należy. To na pewno byłaby atrakcja.
Racja im zależy żeby tej drogi nie było w żadnym wariancie. Nowa Dąbrowskiego i tereny inwestycyjne na terkawce z węzłem do drogi S 22 to teraz duża szansa na to, że w tym mieście będzie praca za 10 lat, ale emerytom to przeszkadza. ..
tak funkcjonuje demokracja lokalna wpłatomatowa, sami wybraliście sobie tych ludzi,
Aleja Sybiraków