UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczerze mówiąc nie rozumiem ciągłych pretensji Komitetu Protestujacego. Nie chcieli drogi przebiegajacej pomiedzy G. Chrobrego, a Bażanciarnią, więc prezydent zmienił pod ich naciskiem koncepcje. Nowa ma mieć dwa warianty, od ulicy Wschodniej i poludniowej strony omijając, Chrobrego. Po, ok 100 - 200 m od Hoteliku będzie odnoga poprzez nieużytki do Sybiraków. Dlaczego więc ponowne protesty. Chyba chodzi tu niezadowolenie paru mieszkańców osiedla przy Chrobrego. To tak, jak mieszkańcy Starówki narzekają na ruch i hałas. A może sie mylę i problem jest, gdzie indziej ?