UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy okazji budowy Obwodnicy Wschodniej to rozsądna wladza na Ratuszu powinna rozpisac przetarg na budowę Zajazdu na szczycie Góry Chrobrego, jak przed wojną, oraz na kolejkę linową między G. Chrobrego, a Gęsią Górą / Pomnikiem, Bisem / Do odwaznych swiat należy. To na pewno byłaby atrakcja.