Wybrany wątek opinii
Jedna atrakcję turystyczną z której byłaby niezła kasa dla miasta już zniszczyli czyli poniemiecki basen odkryty jeden z największych na świecie a teraz zniszczą druga atrakcje turystyczną jaką jest Bażantarnia! Później przyjdzie czas na oczywiście betonowy zbiornik retencyjny zamiast do tego celu wykorzystać stary basen miejski. Proponuje tym głąbom jeszcze zburzyć starówkę i postawić blokowisko najlepiej wieżowce. Te władze to stan umysłu do kwadratu PRL-bis. No cóż pseudobiznes i władza ludowa rządzi w tym smutnym jak p. .. .da mieście nieprzerwanie a ludzie dalej na te same mordy głosują.
Do moderacji
Odpowiedz
37
24
@Gość45 - No i?
Do moderacji
Odpowiedz
4
11
@PiesekLeszek - Jeżeli odpowiada panu zamienianie miasta w beton i pogrążanie go w dalszej stagnacji to gratuluję.
Do moderacji
Odpowiedz
13
12
@Gość45 - Gościu jak Tobie nie odpowiada to się wyprowadz. To
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
@Kozak z lasu - No cóż emblonska gościnność nie zna granic panie Kozak z lasu heh
Do moderacji
Odpowiedz
4
3