UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szczerze mówiąc nie rozumiem ciągłych pretensji Komitetu Protestujacego. Nie chcieli drogi przebiegajacej pomiedzy G. Chrobrego, a Bażanciarnią, więc prezydent zmienił pod ich naciskiem koncepcje. Nowa ma mieć dwa warianty, od ulicy Wschodniej i poludniowej strony omijając, Chrobrego. Po, ok 100 - 200 m od Hoteliku będzie odnoga poprzez nieużytki do Sybiraków. Dlaczego więc ponowne protesty. Chyba chodzi tu niezadowolenie paru mieszkańców osiedla przy Chrobrego. To tak, jak mieszkańcy Starówki narzekają na ruch i hałas. A może sie mylę i problem jest, gdzie indziej ?