UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przy okazji budowy Obwodnicy Wschodniej to rozsądna wladza na Ratuszu powinna rozpisac przetarg na budowę Zajazdu na szczycie Góry Chrobrego, jak przed wojną, oraz na kolejkę linową między G. Chrobrego, a Gęsią Górą / Pomnikiem, Bisem / Do odwaznych swiat należy. To na pewno byłaby atrakcja.