UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Racja im zależy żeby tej drogi nie było w żadnym wariancie. Nowa Dąbrowskiego i tereny inwestycyjne na terkawce z węzłem do drogi S 22 to teraz duża szansa na to, że w tym mieście będzie praca za 10 lat, ale emerytom to przeszkadza. ..
SzokZkomentarzy