Wybrany wątek opinii

A mówiłem, że skorumpowanych szkodników, oszustów, ratuszowych hochsztaplerów, przyrodniczych dewastatorów i notorycznych kłamców należy niezwłocznie odwołać, a nie się z nimi bawić w jakieś gierki, w których ich tak mieszkańców orżną i oszukają? To nie chcieliście słuchać i wierzyliście tym łgarzom a defraudantom publicznego grosza - no i macie dziś efekty swojej wiary & naiwności PO raz kolejny.
RobertKoliński (2021.10.07)
@RobertKoliński - Już? Uspokoiłeś się? Oddychaj, bo ci "pompka nie poda"za którymś razem.
(2021.10.07)
@RobertKoliński - Kolińskiego na prezydenta, on wszystko załatwi, on wszystko może!
(2021.10.07)
Wszystkiego to może nie może, ale z pewnością rozumem potrafi się posługiwać i interes publiczny dostrzegać, zamiast chciwemu prywaciarstwu wyprzedawać miasto za fistaszki i sadzić inwestycyjny bubel za bublem. #TaxTheRich 🚩 #RiGCz
RobertKoliński (2021.10.07)
@RobertKoliński - Słowa nic nie kosztują, a za marzenia i slogany nie ponosi się odpowiedzialności. Każdy z nas wie co i jak należy zrobić - tylko gdy jest się na stanowisku decyzyjnym nagle skrzydła opadają i jest ogólna niemoc. To typowo słowiańskie podejście do życia.
(2021.10.07)
Jeśli nie POtrafisz, nie pchaj się na afisz;
RobertKoliński (2021.10.07)
@RobertKoliński - Powiem szczerze gdybyś Ty nie brał udziału w tym proteście wszystko by się udało niestety gdziekolwiek się pojawisz tam jest porażka
(2021.10.07)
@RobertKoliński - Uważasz że coś POtrafisz? Jesteś śmieszny.
(2021.10.07)
@RobertKoliński - GM nie potrafi zrozumieć polityki Portelu. .. większość pańskich postów to pomówienia napisane w obraźliwej formie. Fakt, że obrażanym przez pana ludziom nie chce się dochodzić swoich racji w sądzie jakoś GM nie dziwi. .. mają inne zajęcia, ale dlaczego moderatorzy tolerują pańskie wybryki to pozostaje tajemnicą lasu. ..
GłębokaMyśl (2021.10.08)
@GłębokaMyśl - Boście zwykła Myśl Neoliba, niespecjalnie głębokością skażona, a nie tam, że jakieś głębokości w grę wchodzą; Sprawa jest prosta: a)piszę prawdę, b)złodziei i defraudantów nazywam czasem jak należy, zawsze opierając się na faktach, dla sprawiedliwości społecznej i zdrowia publicznego; c)skoro są to fakty, to ci złodzieje dobrze już zwykle wiedzą, że w sądach nie mają czego szukać, bo tylko więcej ich szwindli i złodziejstwa na jaw przy takiej okazji wyjść może. A i lud przecież głupi nie jest i zwykle ma też całkiem niezłą wiedzę o tym, o czym wspominam w swoich tekstach. I to dlatego siedzą zarobasy i defraudanci cicho - udają zwyczajnie, że dopóki Koliński nie napisze po nazwisku, że ten i ta to złodzieje, to dopóty jest to tekst nie o nich. Dawno pisałem, że burżuazja, patoprawactwo i neoliberały wstydu nie mają, bo że sumienia, to wiadomo:), i jak zwykle miałem/mam rację; #oligarchia, #korupcja, #pazerność, #nieudolność, #egoizm, #wyzysk, #rak, #PureEvil 🚩 #TaxTheRich, #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyZwyroli;
RobertKoliński (2021.10.08)
Powrót do komentarzy