Wybrany wątek opinii
I bardzo dobrze. Elbląg czeka na tą inwestycje od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Wiem bo już w tych latach mój ojciec widział plany, kiedyś mi opowiadał.
Do moderacji
Odpowiedz
42
25
Inwestycja oczywiście że jest bardzo potrzebna, tego nikt nie kwestionuje, ale trzeba to zrobić tak żeby przyroda najmniej ucierpiała, jest lepsze rozwiązanie, czemu uparcie władze preferują to gorsze rozwiązanie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
23
14
A mi się wydaje że to dobre rozwiązanie. Często jeżdżę tamtędy na rowerze i naprawdę wydaje mi się że do Bażantarni to jeszcze kawał drogi. Przecież ten pas pomiędzy górą Chrobrego a Bażantarnią to zwykłe krzakowisko żadnych wartościowych drzew, no chyba tego nikt nie zaprzeczy. Przecież tam stał budynek przed wojną, są nawet jeszcze po nim ślady.
Do moderacji
Odpowiedz
9
14