UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A mi się wydaje że to dobre rozwiązanie. Często jeżdżę tamtędy na rowerze i naprawdę wydaje mi się że do Bażantarni to jeszcze kawał drogi. Przecież ten pas pomiędzy górą Chrobrego a Bażantarnią to zwykłe krzakowisko żadnych wartościowych drzew, no chyba tego nikt nie zaprzeczy. Przecież tam stał budynek przed wojną, są nawet jeszcze po nim ślady.