A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Portel co wam do tej nowej drogi?? Macie co chwila jakieś problemy z tym. Dajcie się miastu rozwijać. Co Wy macie z tego bicia piany? Sprawdźcie dokładnie wstępne plany przecież ta droga nie odetnie góry Chrobrego od Bazantarni. .. Same brednie piszecie i wprowadzacie tylko ludzi w błąd! Po co to? W naszym mieście mieszka ponad 100 tys mieszkańców. Co to jest 3,5 stysiacaa??? Nie odpowiada może 3 % mieszkańców. Dajcie sobie siana i pozwólcie aby miasto się rozwijalo i odblokowało ul. Bema!
@Gość45 - Gościu jak Tobie nie odpowiada to się wyprowadz. To
@RobertKoliński - Już? Uspokoiłeś się? Oddychaj, bo ci "pompka nie poda"za którymś razem.
@RobertKoliński - Kolińskiego na prezydenta, on wszystko załatwi, on wszystko może!
@RobertKoliński - Słowa nic nie kosztują, a za marzenia i slogany nie ponosi się odpowiedzialności. Każdy z nas wie co i jak należy zrobić - tylko gdy jest się na stanowisku decyzyjnym nagle skrzydła opadają i jest ogólna niemoc. To typowo słowiańskie podejście do życia.
@Gość45 - To miasto to mem
@RobertKoliński - Powiem szczerze gdybyś Ty nie brał udziału w tym proteście wszystko by się udało niestety gdziekolwiek się pojawisz tam jest porażka
@RobertKoliński - Uważasz że coś POtrafisz? Jesteś śmieszny.