UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mówiłem, że skorumpowanych szkodników, oszustów, ratuszowych hochsztaplerów, przyrodniczych dewastatorów i notorycznych kłamców należy niezwłocznie odwołać, a nie się z nimi bawić w jakieś gierki, w których ich tak mieszkańców orżną i oszukają? To nie chcieliście słuchać i wierzyliście tym łgarzom a defraudantom publicznego grosza - no i macie dziś efekty swojej wiary & naiwności PO raz kolejny.

RobertKoliński

Anuluj