UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkaniec Krasnego Lasu - Obywatelu jakie to wysokie podatki od nieruchomości płacisz. Gdybyś płacił podatek katastralny to rozumiem, ale w Polsce jakiś czas jeszcze go nie będzie. Natomiast faktem jest to ze szamba w dzisiejszych czasach to wstyd dla miasta. Ale działki na których posadowiliście wasze domy były własnością osoby fizycznej i wszyscy wiedzieliście że kupujecie gołe pole bez żadnego uzbrojenia. Więc raczej marne szanse na inwestycje za kasę miasta. Czas pomyśleć o utworzeniu spółki i postarać się o fundusze z BOŚ i unijne.


Anuluj