UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@TeofilSkorupa - Pół modrzewiny w planach jest na osiedla, jak zwykle bez wiedzy pojęcia i potrzeby odzywa się pisowski dzban, inaczej nie można ciebie nazwać. Nawet posłowie z PiS uciekają A my mamy swojego grila wiernego aż do wyprowadzenia bolszewickiego sztandaru.

Spx