A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@SjestawPArkuModrzewie - Podatki od nieruchomości. Całkiem sporo kasy. Udział w PIT zamedowanych osób - też niemało. CIT od firm - sklepów, knajp itp. Ale można narzekać.
Na Modrzewinie jak są firmy to niech zostaną po co mieszać. W planach miasta są działki na Bielanach tuż za osiedlem domków na Wileńskiej trzeba wykorzystać ten potencjał
"Budowa drogi (która ma powstać do 18 miesięcy od zakończenia budowy osiedla)". Super, przez 18 miesiecy trzeba bedzie sie do domu przedzierac przez pola. Jak spadnie snieg to brnąć w zaspach, a jak deszcz to taplac sie w blocie :D. Tak to sie sprzeda jak dzialka na Chrobrego / Kruczej.
Od czego niby to promieniowanie? Od zelaza czy od wegla?
@Jerzy Lebioda - Od PiSu i 5G o szczepionkach nie wspomnę. .. Takie promieniowanie.
@Jerzy Lebioda - od technologi wytopu w czasach komuny
@MariuszLewandowski-Fc - Byle co jesz i byle co gadasz. .. ..
@TeofilSkorupa - bo patoelektorat potrzebuje mieszkań, na które dostanie kasę od rządu, od banku i skąd tam jeszcze chcesz.
Konkretnie. Jakie pierwiastki promieniotwórcze zawiera masa formierska, staliwo i żeliwo?
@Jerzy Lebioda - Mieszkania dla uczestników Rainforest Challenge Poland i wszystko jasne. Jako rozwiązanie tymczasowe przewidziano lądowisko dla helikopterów (?), co z pewnością ucieszyłoby pana Kolińskiego i zwolenników rozbudowy elbląskiego lotniska. .. ; -)