UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miejsce na zamieszkanie fajne. Tylko ciągle nasuwa się natarczywie jedno pytanie. Co dalej ? Elbląg wyludnia się i starzeje, coraz mniej miejsc pracy, wiec dla kogo te wszystkie inwestycje mieszkaniowe. Co będzie za 10 czy 15 lat ? cała masa pustostanów ? kto je zasiedli ?