UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miejsce na zamieszkanie fajne. Tylko ciągle nasuwa się natarczywie jedno pytanie. Co dalej ? Elbląg wyludnia się i starzeje, coraz mniej miejsc pracy, wiec dla kogo te wszystkie inwestycje mieszkaniowe. Co będzie za 10 czy 15 lat ? cała masa pustostanów ? kto je zasiedli ?