UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co z parkiem technologicznym i inwestycjami? Już od samego początku wiadomo było, że to lipa, a więc albo mieliśmy tępych radnych albo jakaś forsa mogła wchodzić w grę. Pisano w grudniu 2013 r. "Teren inwestycyjny przeznaczony na działalność produkcyjno-usługową przemysłu zaawansowanej technologii. Zlokalizowany w granicach miasta, bardzo dobrze zlokalizowany w przemysłowej częśći miasta - Modrzewiny Południe. W pełni uzbrojony. "Do 2020 r. miało powstać 15000 meszkań oraz Park Technologicznu zatrudniający 3000 osób.

hndfhndhfndfhndhfn

Anuluj