Wybrany wątek opinii

Miejsce na zamieszkanie fajne. Tylko ciągle nasuwa się natarczywie jedno pytanie. Co dalej ? Elbląg wyludnia się i starzeje, coraz mniej miejsc pracy, wiec dla kogo te wszystkie inwestycje mieszkaniowe. Co będzie za 10 czy 15 lat ? cała masa pustostanów ? kto je zasiedli ?
(2021.06.30)
W tej chwili bywa że w jednym mieszkaniu obcuje nawet po kilka rodzin. Ile mieszka w ruderach które powinny być już dawno rozebrane. Zobacz jeszcze ile za m2 w Elblągu trzeba zapłacić. .. .jakoś nie widać by ta tendencja malała/taniała. Zatem co będzie? to być może najwyżej więcej m2 w przeliczeniu na jedna osobę, ale pustostany? Hahahaha!!! Idź zapytaj ile trzeba czekać na socjal. .. a tych chętnych jakoś nie brakuje. A tak po za tym na miejsce tych wyjeżdżających są również przyjezdni.
Kasta (2021.06.30)
Powrót do komentarzy