UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Pół modrzewiny w planach jest na osiedla, jak zwykle bez wiedzy pojęcia i potrzeby odzywa się pisowski dzban, inaczej nie można ciebie nazwać. Nawet posłowie z PiS uciekają A my mamy swojego grila wiernego aż do wyprowadzenia bolszewickiego sztandaru.

Spx

Anuluj