A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jedna wielka ściema w tym urzędzie.
@rodzic z SP 12 - Jak to dziecko nie miało szans na koszykówkę w sp12? Były prowadzone SKSy ale szybko dzieciaki straciły zainteresowanie. A pojedyncze sztuki nie przyjeżdżały do sp11 na treningi bo za daleko dla rodzica, żeby zawieźć albo wsadzić dziecko do autobusu.
Precz z łapami od SP 11,precz z łapami od Majewskiego, precz od klas sportowych, precz od całej społeczności koszykarskiej! Ta szkoła była moim drugim domem, trener Majewski najwspanialszym wychowawcą i drugim ojcem. Zawsze solidnie przygotowany do zajęć i nigdy nie odpuszczał. Szkoła z wysokim poziomem nauczania, a przede wszystkim wychowania. To co wymyśliliście Droga Władzo nadaje się na materiał do TVN! Jako rodzic na pewno tego tak nie zostawię!
@Albercik trener Olimpi - Dzieci z Zatorza, które chcą iść do klasy koszykarskiej, będą miały bliżej do SP3 niż do Sp11.
Chcę tylko zwrócić uwagę na to że o rozwoju koszykówki powinno się rozmawiać z fachowcami czyli trenerami, działaczami w tej dyscyplinie i rodzicami aktualnie trenujących zawodników. Tak jak o zmianach w sposobie leczenia z lekarzami, o zmianach w sposobie budowania mostów z inżynierami budownictwa. Moim zdaniem pochopne decyzje podjęte na hura - teraz mamy pomysł i tworzymy gigadyscyplinarną szkołę sportową mogą przynieść opłakane skutki.
@Sportowiec - Proszę się zagłębić bardziej w temat. W miejsce elblaga wskoczył Gdansk, który osiagal lepsze wyniki. Niestety nasza wioska nie ma szans ze stolica koszykówki walczyć a po drugie kolesiostwo.
Boguś, ty to jo.
Czy li jak Gdańsk jest lepszy to lepszy to można już wszystko rozwalić do końca? Ile lat zajmie SP3 zbudowanie zespołu koszykówki.
Ciekawe jak przy nowym systemie dojazdów dzieci dojada do szkoły sportowej z różnych dzielnic Elbląga. Tam tramwaj nie dojeźdza
Taki mądry jesteś to podpisz sie z imienia i nazwiska. Grałeś kiedyś w basket, bo ja tak i to u Majora, żadna z nas złego słowa nie powie o nim. Najlepsze lata mojego życia