UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@rodzic z SP 12 - Jak to dziecko nie miało szans na koszykówkę w sp12? Były prowadzone SKSy ale szybko dzieciaki straciły zainteresowanie. A pojedyncze sztuki nie przyjeżdżały do sp11 na treningi bo za daleko dla rodzica, żeby zawieźć albo wsadzić dziecko do autobusu.


Anuluj