Wybrany wątek opinii
Dlaczego zmieniamy coś co dobrze działa w oparciu o fanatyków, bo tak trzeba nazwać ludzi zajmujących się koszykówka w SP 11,zamiast po prostu wspomagać ich działania. Myślę że zmiany dotyczące struktury organizacyjnej rozwoju koszykówki powinno konsultować się że środowiskiem ludzi działających w tej dyscyplinie.
Do moderacji
Odpowiedz
30
3
@Sportuś - Konsultować z fanatykami?
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Chcę tylko zwrócić uwagę na to że o rozwoju koszykówki powinno się rozmawiać z fachowcami czyli trenerami, działaczami w tej dyscyplinie i rodzicami aktualnie trenujących zawodników. Tak jak o zmianach w sposobie leczenia z lekarzami, o zmianach w sposobie budowania mostów z inżynierami budownictwa. Moim zdaniem pochopne decyzje podjęte na hura - teraz mamy pomysł i tworzymy gigadyscyplinarną szkołę sportową mogą przynieść opłakane skutki.
Do moderacji
Odpowiedz
17
3