UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chcę tylko zwrócić uwagę na to że o rozwoju koszykówki powinno się rozmawiać z fachowcami czyli trenerami, działaczami w tej dyscyplinie i rodzicami aktualnie trenujących zawodników. Tak jak o zmianach w sposobie leczenia z lekarzami, o zmianach w sposobie budowania mostów z inżynierami budownictwa. Moim zdaniem pochopne decyzje podjęte na hura - teraz mamy pomysł i tworzymy gigadyscyplinarną szkołę sportową mogą przynieść opłakane skutki.
Sportuś